O firmie

Asper jest firmą z ponad czternastoletnim doświadczeniem w branży finansowej, udzielającą pod nazwą Domowe Pogotowie Pożyczkowe pożyczek konsumenckich.


Zaufało nam już kilka tysięcy Klientów z województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i śląskiego co jest dla nas motywacją do dalszej pracy nad poszerzaniem obszaru działania i podnoszenia jakości świadczonych usług.

Celem naszej działalności jest rozwiązywanie pilnych potrzeb  finansowych Klientów poprzez udzielanie niewysokich pożyczek pieniężnych.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie, z zachowaniem zasad
etyki oraz z poszanowaniem przepisów prawa.

Dbamy o naszą wiarygodność i opinię odpowiedzialnego pożyczkodawcy. Stosujemy jasne i uczciwe zasady działania. Nasze produkty dostarczamy na telefon, do domu, na czas, bez ukrytych kosztów.

Dzięki takiej strategii działania większość naszych Klientów podjęła z nami stałą współpracę, korzystając wielokrotnie z naszych usług i polecając je rodzinie i znajomym.

Zapraszamy do współpracy!

Oferty
pracy

Praca i współpraca - poszukujemy osób chętnych do zaangażowania się w rozwój naszej firmy.

Aktualnie poszukujemy:

  • Przedstawiciel (woj. łódzkie, pomorskie, kujawsko - pomorskie, mazowieckie, śląskie).

    aplikuj

Fatal error: Allowed memory size of 201326592 bytes exhausted (tried to allocate 13899941 bytes) in /www/new11_www/www/new.asper.com.pl/diem/cache/front/prod/config/config_core_compile.yml.php on line 3227